Sakarya Lambiri

Sakarya Lambiri
  • 29 Mayıs 2022

Sakarya Lambiri
Günümüzde birçok yapı içerisinde kullanılan lambrinin kolay temizlenebilir olması tercih nedenlerinden biridir. Ayrıca dayanıklı yapısıyla ısıdan ya da nemden de etkilenmemesi bir diğer tercih nedenidir. Evlerin teraslarında ya da ahşap yapılarda sıklıkla rastladığımı lambriler aynı zamanda ofislerde de tercih edilmektedir.

Ahşap bir kaplama malzemesi olan lambri; birbirine geçen ahşap ürünleri tabir etmek için kullanılmaktadır. Kaplama yapılarak bu yapının oluşması sağlandığından hemen hemen her ağaç için uygulanabilmektedir.

Lambrileri ahşap, pvc ve alüminyum olarak 3 şekilde görebiliriz. Ahşap lambrileri çatı katlarında tavanda ve odanın duvarlarında görebilirsiniz. Keleş Orman Ürünleri olarak istediğiniz alan için istediğiniz ağaçtan lambriler oluşturabiliriz.

Lambrinin seçimleri doğru yapılmadığında odada aydınlık bir görünüm yerine karanlık bir görünüm elde edilmektedir. Bu açıdan doğru ağaç tercihi ve cila ile aydınlık ve ferah bir alana sahip olursunuz. Uzun yıllar kolay bir kullanım sağlayan lambri çok fazla tercih edilen yapı malzemeleri arasında yer almaktadır. Yalnızca temizlik açısından değil uzun ömürlülüğü bakımından da tercih edilmektedir.

Dış mekanlara da uygulanabilir olması yapısının ne kadar dayanıklı olduğunun bir başka göstergesidir. Keleş Orman Ürünleri tüm ürünleri gibi lambride de kaliteli işçilik ve uygun fiyatları bir araya getirmiştir. Lambiri fiyatları kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Lambiri fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi “Lambiri fiyatları” başlığımız altında inceleyebilirsiniz.

Ahşap Lambiri Renkleri
Ahşap lambri renkleri seçilirken alanın geniş ya da dar olması dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır. Alanın genişliği ya da darlığı kadar nerede kullanacağınız da önemlidir. Duvarlar ya da tavanda kullanacağınız lambrileri doğru renklerde tercih etmeniz, odanızın daha aydınlık görünmesini sağlayacaktır. Doğru renk kadar lambrilerin cilalı oluşu da odanın ya da kullanılan alanın görünümünde etkendir.

Birçok renk skalasına sahip olan lambri çeşitlerinde aşırı koyu renklere yer verilmemektedir. Bunun nedeni odanın ferah yapısını bozmasıdır. Lambrilerde koyu renk tercihleri genellikle alanları dar gösteren etkenlerdendir.

Eğer tavan arası olan bir eve sahipseniz açık renklerden oluşan tavan ve duvar lambrilerini tercih etmenizde yarar var. Özellikle açık renkleri cilalı bir şekilde kullanılmanız uzun yıllar ferah ve aydınlık bir odaya sahip olacağınız anlamına gelmektedir. Aynı şekilde ofisler için de çeşitli renklerde lambri kullanımları yaygınlaşmaya başlamıştır.

Lambiri Fiyatları
Lambiri fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine yani sınıfına göre değişmektedir. Ayrıca ithal ya da yerli oluşu da fiyatları etkileyen unsurlardandır. Uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanım için kaliteli bir lambri satın almanızda fayda vardır. Kullanacağınız alandaki ihtiyaçlarınız ve kullanım sıklığınıza göre tercihleriniz değişebilir.

Keleş Orman Ürünleri istediğiniz her kalitede ve istediğiniz miktarda lambrilerinizi en kısa sürede teslim etmektedir. Kaliteli malzeme ve işçiliğin uygun fiyatlarla birleştiği Keleş Orman Ürünleri ile tüm alanlarınız için en uygun lambri çeşitlerini bulabilirsiniz.

Popüler Yazılar

Sakarya Parke29 Mayıs 2022

Sakarya Kereste29 Mayıs 2022